Svet sa točí a točí. Toľko storočí v jednom kolotoči. A ten epochálny mixér mieša tak, že čo bolo je a čo bude, bolo už.

Veď sa aj vraví, že história sa opakuje. Dokonca aj v takej samoľúbej činnosti, akou je móda (čo na seba, riešili už v Edenskej záhrade). „Vestis virum reddit“ sa hovorí celé veky.

A tak nám ten kolotoč zasa niečo nenápadne priviezol. Včera vymyslené, super zdravé barefoot kristusky, parádne brčkavé „bonekanky“, alebo super moderné retro batohy, aké na „bellissimi funghi tirolesi“ nosil už Messnerov dedko. A my sa už nevieme dočkať a je to skutočne len otázkou času (okej, možno dvoch časov), kedy sa objaví aj hentaký trendsetterský must have kúsok. Len si to predstavte, ako v Kopskom sedle vytiahnete túto čerstvú novinku. Veď tej dvojici poľských skialpinistov, oblečenej do „mikroténových“ šuštiakov, vypadnú krovky z doširoka otvorených úst…

No zatiaľ tak nieje. Kým sa tak stane, príďte sa k nám do ULULU pozrieť, aké kolekcie (čo si šiši, nie salonky) si pre vás kolotočári z Crazy Idea, Montane, Keen, Viking, Smartwool…namixérovali.

Vietor do plachiet priatelia!