Zdravim šickich prjazňivcoch Sigiho sňehovich sprav.

Še vam za ňeho ospravedlňujem, aľe ňeška pišem ja, bo toten pľišovi cukerľik ozdaj vstal hore ricu abo co, aľe že po včerajšom Pľesňivci (ňe paľenke, chace!) zo mnu na pasi neidze. Kukam na medzvedza, či še mu rucac nahaňa abo co, aľe hutori, že po včerajšich bežkoch, še muši odžmolkovac či jaku gutu. A že ket chcem, mam sebe isc sam. Ta som šol, nebudzem še zos džukim nacahovac…

No ta mi prepačja za moje nešturovske pisaňe.

Taže šnich.

No ta dakuščičko prikurelo, taže ujček Petras mohľi betľehem dokončic, možece prisc popatrec (na Rajnerku, ňe do Izraela). Na Zamke tiš šňihu dosc, še im i kuri zos komina, bizomňe maju navarene a še i podzeľja. Ket vindzece zos ľesa do kosofki, ta je ju vidno, taže to ket chcece ľižovac, ta ešči kuščičko pripadnuc muši. Aľe ta da še i tak. Aľe ket mace dajake fajnove nove ľiže, ta vecce, že i kameňe tirča a viter akurat dofukal toten africki pjeskovi šmirgeľ, ta žebi sce potim na mňe plano nerečovaľi, že som vam ňedal o tim znac.

Davajce sebe pozor i na lavini, ňeňi to až taki „mušim mac“ zažitek, še v dajakej kotuľac. Otočic še ňeňi haňba. I ket ego hutori daco iňše.

Bozk na ľice a v zdravi žice.

Rezač kartona.

#ululunasbavi#ululu

Na obrázku môže byť 1 osoba a vonku
Na obrázku môže byť strom a sneh
Na obrázku môže byť príroda, strom a sneh
Na obrázku môže byť príroda
Na obrázku môže byť príroda a hora
Na obrázku môže byť príroda
Na obrázku môže byť príroda
Na obrázku môže byť príroda
Na obrázku môže byť interiér
Categories: Aktuality